Iskolába hívogató programok

A 2017/2018. tanévre hívogató programjainkról a megújult honlapunkon keresztül már tájékozódhattak.

Január 25-én az igazgatónő az óvodai szülői értekezleten bemutatta családias iskolánkat, iskolánk szellemiségét. Itt megismerkedhettek a szülők a leendő elsős tanító nénivel, Csátiné Varga Mónikával is.

Február 14-én a nagycsoportos óvodások az óvónénikkel és dadus nénivel ellátogattak iskolánkba, és közös tanórán vettek részt Móni nénivel. A játékos, izgalmas feladatok megoldásában a 4.b osztályos gyerekek segítettek a kicsiknek. A vidám délelőtt során tekeredett a kígyó, helyére kerültek az állatok a táblánál, számoltak, tapsoltak, csörögtek és igazi iskolás feladatlapon is dolgozhattak az óvodások.

Február 21-én a leendő első osztályos gyerekek szülei matematika és magyar órán ismerhették meg Csátiné Varga Mónika tanítási módszereit, személyiségét, az iskola hangulatát. Köszönjük a sok érdeklődőnek, hogy ellátogattak hozzánk!

Március 3-án délután játszóházat szerveztünk a leendő első osztályos gyerekeknek és szüleiknek az iskolában. Az iskolások műsora elvarázsolta a vendégeket, hiszen egy cirkuszi előadás részesei lehettek és a vidám gitáros kórus dalait is meghallgathatták. Aztán már az óvodásoké lett a főszerep, hiszen Móni nénivel körtáncot jártak, majd a kézműves foglalkozásokon hajtogathattak, rajzolhattak, színezhettek, festhettek. Kedves cicák, csodaszép csipesz-pillangók, vagány autók készültek. A vendégeket MindLab stratégiai játékokkal és sakkpartikkal vártuk, de lehetett ügyességi labdajátékokat is játszani a tanító nénikkel. Igazán jól sikerült ez a délután!

A beiratkozás pontos dátumáról a honlapunkon tájékozódhatnak.
Szeretettel várunk mindenkit!

Kincsesné Kuthy Etelka