Álláshirdetés

Iskolánk pályázatot hirdet NÉMET NYELVTANÁR munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: 2074 Perbál, Hősök tere 2.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: német tantárgy oktatása, pedagógusi feladatok ellátása munkaköri leírás szerint.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek: főiskola, német nyelvtanári szak, magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata, szakmai önéletrajz.

A munkakör legkorábban 2017. augusztus 28. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. július 17.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton Bors Andrea intézményvezető részére az iskolaigazgato@perbal.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. július 20.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. június 25.