Tájékoztató a 2024. évi általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról

Tisztelt Szülők!

A Magyar Közlöny Hivatalos Értesítőjének 17. számában megjelent a nemzetgazdasági miniszter közleménye az általános gyermek- és ifjúsági baleset-biztosításról szóló 119/2003. (VIII. 14.) Korm. rendeletben meghatározott balesetbiztosítási szerződés megkötéséről. A szerződés alapján 2024. január 1. és december 31. közötti időszakra a tárgyi biztosítási szolgáltatást a CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. és a Groupama Biztosító Zrt. szolgáltatja.

A 2024. évi gyermek és balesetbiztosítással kapcsolatos igényeket a CIB Pannónia Életbiztosító Nyrt. honlapján (https://www.cigpannonia.hu/ugyfeleinknek/alt-gyerek-balesetbiztositas) található igénybejelentő kitöltésével, az ott olvasható eljárásrendben és mellékletekkel szükséges benyújtani.

A CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. visszamenőlegesen 2024. január 1-től fogadja a bejelentéseket.

az iskola vezetősége