Sport- és gyereknap

2017. május 27-én, szombaton az iskola javára jótékonysági sport- és gyereknapot rendez az iskola Szülői Szervezete és a Nevelőtestület! Ez a nap a gyerekek számára kötelező tanítás nélküli munkanap, 10-14 óráig kötelező a részvétel, az iskola területét ez idő alatt elhagyni nem lehet (a tavaszi szünet meghosszabbítását kell ledolgozni). Ebédet a büfében lehet vásárolni.

Helyszín: iskolai sportpálya
Megjelenés: iskolai egyenpólóban (a gyerekek számára)
Programok:
10.00 – Megnyitó: közös zumba Zsanival és Zsoltival
Délelőtti programok: sportvetélkedők, kézműves foglalkozások, főzőverseny, büfé, arcfestés
12.45 – Vendég fellépők
13.30 – Tombola
Belépőjegy: 500,-Ft, támogatójegy: 500,-Ft. (Az iskola tanulóinak a belépés természetesen ingyenes.)

Szívesen fogadunk egyéb felajánlásokat is (pl. tombolatárgyakat, süteményeket)! Aki szülőként a szervezésben is szívesen segítene, kérjük, jelezze a Szülői Szervezet elnökénél.

Szeretettel várjuk Önöket, és kérjük, részvételükkel támogassák jótékonysági rendezvényünket!

Az iskola Szülői Szervezete és Nevelőtestülete