Aktuális / intézményvezetői

Bors Andrea intézményvezetői kinevezése

Nagy örömünkre szolgál, hogy immár hivatalossá vált Bors Andrea intézményvezető újabb 5 évre szóló intézményvezetői megbízása, miután a nevelőtestület, a szülői szervezet, a diákönkormányzat, az Intézményi Tanács, Perbál Község Önkormányzatának képviselőtestülete, valamint a Német Nemzetiségi Önkormányzat teljes támogatása és a fenntartó tankerületi központ javaslata alapján a Miniszter úr aláírta a kinevezését.

Szívből gratulálunk, és munkájához jó egészséget kívánunk.

Kuthy Etelka és a nevelőtestület

Bors Andrea intézményvezető köszöntője a 2017-2018. tanévre

Weöres Sándor idézetet választottunk az új tanév mottójául:

„Örömöm sokszorozódjék a te örömödben.
Hiányosságom váljék jósággá benned”

Lelkes, hivatásukért elhivatott pedagógusok foglalkoznak tanulóinkkal. Nemcsak oktatjuk, hanem neveljük is tanítványainkat szépre, jóra, kedvességre, toleranciára, empátiára, elfogadásra, pozitív gondolkodásra és tanítványaink is hatással vannak ránk. Az ő örömük, a mi örömünk is. Az ő sikerük a mi sikerünk is. Arra törekszünk, hogy a gyerekek örömmel járjanak iskolába, hogy legyen sikerélményük a tanulásban, versenyeken, ünnepségeken, rendezvényeken, szakkörökön és érezzék jól magukat az iskolai programokon, találják meg helyüket a közösségben, jó közösséget alakítsunk ki osztály és iskolai szinten. A közösségfejlesztés a személyiségfejlesztésen keresztül valósul meg.