Aktuális / papírgyűjtés

Vas- és papírgyűjtés!!!

Tisztelt Lakosság!

Május 9-12. között vas- és papírgyűjtést szervezünk az iskolában. Az ebédlő mögötti parkolóban kihelyezett konténerekbe lehet bedobni a hulladékot. Nagyobb mennyiségű hulladék esetén kérjük, hívja a 26/370-036 telefonszámon az iskola titkárságát!

Veszélyes hulladékot, háztartási gépeket TILOS a konténerekbe helyezni!!!

PAPÍRGYŰJTÉS

Tisztelt Lakosság!

2021. szeptember 27. és október 1. között PAPÍRGYŰJTÉST szervezünk az iskolában.

Az ebédlő mögötti parkolóban kihelyezett konténerbe lehet bedobni a hulladékot.

(Vasgyűjtést most nem szervezünk.)

Tisztelt Lakosság!

2021. május 31. és június 3. között VAS- ÉS PAPÍRGYŰJTÉST szervezünk az iskolában. Az ebédlő mögötti parkolóban kihelyezett konténerbe lehet bedobni a hulladékot. Csak nagyobb mennyiségű hulladék elszállítását tudjuk vállalni, amit a (26)-370-036-os számon lehet jelezni.

Veszélyes hulladékot (elektronikai, informatikai berendezés, tv, hűtőszekrény) nem szállítunk el, a konténerbe és az udvaron TILOS elhelyezni!

Tisztelt Lakosság!

2020. szeptember 28. és október 1. között VAS- ÉS PAPÍRGYŰJTÉST szervezünk az iskolában. Az ebédlő mögötti parkolóban kihelyezett konténerbe lehet bedobni a hulladékot.

Csak nagyobb mennyiségű hulladék elszállítását tudjuk vállalni, amit a (26)-370-036-os számon lehet jelezni. Veszélyes hulladékot a konténerbe TILOS elhelyezni!

PAPÍRGYŰJTÉS!!!

Tisztelt Lakosság!

2020. június 2. délelőttől június 4. estig PAPÍRGYŰJTÉST szervezünk az iskolában. Az udvaron kihelyezett konténerbe lehet bedobni a hulladékot.

A gyűjtésből befolyt pénzt a sport- és gyereknap megrendezésére fordítjuk.

Tisztelt Lakosság!

2020. március 10. délelőttől március 13. délelőttig PAPÍRGYŰJTÉST szervezünk az iskolában.
Az udvaron kihelyezett konténerbe lehet bedobni a papír hulladékot.
A gyűjtésből befolyt pénzt a sport- és gyereknap megrendezésére fordítjuk.

Tisztelt Lakosság!

2019. szeptember 23-27. között papírgyűjtést szervezünk az iskolában. Az udvaron kihelyezett konténerbe lehet bedobni a hulladékot. A gyűjtésből befolyt pénzt a sport- és gyermeknap megrendezésére fordítjuk.

Segítségüket előre is köszönjük!

Papír-, vas- és elektronikai hulladékgyűjtés

Köszönjük a szülőknek, a falu lakosságának, segítőknek és tanulóinknak, hogy részt vettek az iskola javára szervezett papír-vas és elektronikai hulladékgyűjtésen. Köszönjük Juhászné Szatmári Irén tanárnőnek, hogy a hulladékgyűjtést megszervezte, irányította. A bevételt iskolai programokra fogja fordítani az iskola.

Bors Andrea intézményvezető

Tisztelt Lakosság!

2019. május 14. és 16. között VAS-, PAPÍR- ÉS ELEKTRONIKAI HULLADÉKGYŰJTÉST szervezünk az iskolában a perbáli iskola javára.
Csak ép és nem szétszerelt elektronikai hulladékot áll módunkban átvenni!
Nagyobb mennyiséget elszállítunk, amit a (26)-370-036-os telefonszámon lehet bejelenteni.

Tisztelt Lakosság!

2018. szeptember 17. és 19. között PAPÍRGYŰJTÉST szervezünk az iskolában. Az udvaron kihelyezett konténerbe lehet bedobni a hulladékot. A gyűjtésből befolyt pénzt a sport- és gyereknap megrendezésére fordítjuk.