Aktuális / szombat

Szombati munkanapok

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2019. december 7. szombat és december 14. szombat tanítási nap. Ezeken a napokon jogszabály szerint a december 24. keddi és a december 27. pénteki pihenőnapot dolgozzuk le.

• December 7-én, szombaton keddi órarend szerint rövidített órákat tartunk.
  • December 14-én, szombaton pénteki órarend szerint rövidített órákat tartunk.

(Az 5. órának 12.00-kor, a 6. órának 12.50-kor van vége, a 7. óra elmarad.)

Szombati tanítási nap

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2018. december 15. szombat tanítási nap. Ezen a napon jogszabály szerint a december 31. hétfői pihenőnapot dolgozzuk le.

Hétfői órarend szerint rövidített órákat tartunk. A gyerekek a tanórák után ebédelnek. Tanulószoba nem lesz. A napköziben – igény szerint – ügyeletet tartunk 16 óráig.

Szombat – tanítási nap!!!

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2018. december 01. szombat tanítási nap. Ezen a napon jogszabály szerint a december 24. hétfői pihenőnapot dolgozzuk le.

Szombat – munkanap

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2018. november 10. szombat tanítási nap.
Ezen a napon jogszabály szerint a november 02. pénteki pihenőnapot dolgozzuk le.

Pénteki órarend szerint rövidített órákat tartunk. A gyerekek a tanórák után ebédelnek. Tanulószoba nem lesz. A napköziben – igény szerint – ügyeletet tartunk 16 óráig.

Szombat – tanítási nap!

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2018. április 21. szombat tanítási nap. Ezen a napon jogszabály szerint az április 30. hétfői pihenőnapot dolgozzuk le. Hétfői órarend szerint rövidített órákat tartunk.

Korábban már tájékoztattuk Önöket arról, hogy 2018. április 23-án, hétfőn nevelőtestületi továbbképzés miatt tanítás nélküli munkanap lesz, a gyerekeknek nem kell jönni iskolába. Megértésüket köszönjük!