Felsős szavalóverseny

Április 16-án rendeztük meg a szavalóversenyt a felső tagozaton, melyen szép számmal jelentek meg a verskedvelő diákok. Sokan már jó előre kitalálták, melyik verset szeretnék elszavalni, mások felkészítő tanáruk segítségét kérték a választásban. Igazán változatos volt a repertoár, öröm volt hallgatni a sok szép verset. A zsűrinek nem volt könnyű dolga, hiszen színvonalas, igényes előadásokat hallhattunk. Eredmények: 5-6.o.: 1. Halász Előd (5.o.), 2. Csereklyei Luca (6.o.), Wittmann Kristóf (6.o.), 3. Viktor Izabella (5.o.); 7-8.o.: 1. Kemény Árven (7.o.), 2. Kovács Bíborka (7.o.), 3. Csépány Petra (7.o.), Kursawe Maximilián (7.o.)

Iskolánk felső tagozatát Halász Előd és Kemény Árven képviselte az április 20-án Pátyon megrendezett szavalóversenyen, ahol Árven az előkelő 2. helyezést érte el az igen erős mezőnyben. Szívből gratulálunk! Dicséret illet minden résztvevőt, gratulálunk a helyezetteknek!

A zsűri tagjai: Bakai Anikó és Osztroluczkiné Tóth Zita

Felkészítő tanár: Osztroluczkiné Tóth Zita