Hajdani diákok iskolánkban

November utolsó péntek estéjén – évtizedes hagyományunk szerint – hajdani diákjainkat vártuk vendégségbe” teára, kekszre iskolánk ebédlőjébe. A majd kétórás kötetlen beszélgetés során meséltek középiskoláikról, a „bejutás nehézségeiről”, beilleszkedésükről, élményeikről az érdeklődő 8. osztályos, pályaválasztás előtt álló tanulóinknak és nekünk, volt érdeklődő tanáraiknak. Rendkívül kellemes, hangulatos este volt, s reméljük, hogy az „első kézből” elhangzott élmények, tapasztalatok, vélemények segítik pályaválasztás előtt álló diákjainkat a döntésben, a középiskola kiválasztásában. Köszönjük a szervezőknek (Királyné Halmosi Edit és a Diákönkormányzat), valamint a hajdani diákoknak, akik meghívásunkat elfogadták! jó volt veletek!

Bakai Anikó