Kecske Kupa

2024. március 22-én rendezték meg a Kecske Kupa matematika csapatverseny második fordulóját. A helyszín Százhalombatta volt, ahova a szülők segítségével tudtunk elmenni. Köszönet nekik érte. Egy ötödik, egy hatodik és két hetedik osztályos csoport képviselte iskolánkat. A versenyfeladatok megoldása után az eredményhirdetésig kvízfeladatokkal foglalták el magukat a csoportok. A két versenyen elért eredmények alapján Kecske tallérokat osztottak ki a szervezők, melyekkel a licitáláson édességeket, rágcsálnivalót tudtak venni diákjaink. A versenyen tanulóink szépen helytálltak, a hatodikos csapat (Tompa László, Wittmann Kristóf, Kurucz Flórián, Jenei Barnabás) csak néhány ponttal csúszott le a döntőről. Gratulálunk mindenkinek!

Makainé Kováts Judit