Régi nagy álom vált valóra! Végre megújultak a járdáink!

Több, külön álló épületben vannak a tantermeink, nagyok a távolságok, öt épület között kell közlekedniük a tanulóknak és a pedagógusoknak. A gyerekek a nagy udvarra mennek a szünetekben, így elég sokat közlekednek tanóra végén és szünet végén. A különálló épületek közötti gyakori közlekedés miatt fontos, hogy a járdák biztonságosak legyenek. Köszönjük az Érdi Tankerületnek, hogy engedélyezték a járdák felújítását. Köszönjük Kosztolányi Pálnak és csapatának, hogy az őszi szünetben térkövekkel felújították járdáinkat, hogy a gyerekek biztonságos és szép járdákon közlekedhessenek az épületek között, így szinte minden fontosabb. forgalmasabb járdaszakasz megújult.

A járdák felújítását a fenntartó, Érdi Tankerület, Perbál Község Önkormányzata és a Szülői Szervezet finanszírozásával, valamint a Szerencsejáték Service Nonprofit Kft adományából tudtuk megvalósítani.

Az őszi szünet után a kollégák egy meglepetés ünnepséggel köszönték meg az új járdákat, melyeket ünnepélyesen fel is avattunk. Igazi meglepetés volt számomra a rögtönzött járdaavató ünnepség, a kollégák mindent megszerveztek.

Köszönjük minden közreműködőnek, támogatónak, hogy megvalósulhatott végre a járdák felújítása! A fényképek bizonyítják, hogy a kivitelező és csapata milyen szép munkát végeztek: ilyen volt – ilyen lett! Köszönjük mindenkinek!

Bors Andrea intézményvezető