FIGYELEM!!!

Kérjük a szülőket, hogy betegen ne engedjék a gyerekeket iskolába. Az iskolában van fertőtlenítő kézmosószer, a helyiségeket és a kilincseket fertőtlenítjük. A gyerekeket figyelmeztetjük a gyakori kézmosásra. Kérjük, otthon is hívják fel a figyelmet ennek fontosságára.

Központi utasítás: „A pánik elkerülése érdekében fel kell hívni a szülők figyelmét arra, hogy csak a hivatalos kormányzati tájékoztató oldalon (https://koronavirus.gov.hu) szereplő információkat vegyék figyelembe.” „Azok, akik bármilyen módon kapcsolatba kerülhettek fertőzött személlyel itthon vagy külföldi tartózkodásuk során, ne menjenek be az iskolába, maradjanak otthon és haladéktalanul hívják fel telefonon a háziorvosukat, és kövessék az ő utasításait, ezen kívül más teendőjük nincsen.” (Részlet az Emmi és a tankerület utasításából)

Bors Andrea intézményvezető