Mosolygó fogacskák pályázat

Dm. Kft – Mosolygó fogacskák pályázat – 2016

Évről évre pályáznak első éveseink a dm. Kft Mosolygó fogacskák pályázatára. Az idei évben a kicsikkel a „Légy Te a Hős Fogember!” című videó felhívásra küldtük be Rintek Szvetlánával egyperces felvételünket, mellyel bejutottunk a 10 fődíjas közé. A nyertes 10 osztály részt vehetett november 10-én, a dm egészségnapján, Budapesten, a Minipolisz gyermekvárosban. Az egész napos programon kicsik és nagyok, diákok és tanárok egyaránt mindent kipróbálhattunk: fodrászkodtunk, karaoke partiztunk, bankot „raboltunk”, motoroztunk, festettünk, gyakoroltuk kicsiben a bevásárlást, tüzet oltottunk és sokat nevettünk. Pörögtünk, táncoltunk, énekeltünk az Iszkiri együttes koncertjén. Elfáradva, de élményekkel telve, ajándékokkal megpakolva jöttünk este haza. Köszönet a szervezőknek (dm), akik szállításunkról és ebédünkről is gondoskodtak!

Bakai Anikó