Színházlátogatás

Az 5. osztály 2024. január 16-án a Vígszínházba látogatott, ahol a Pál utcai fiúk című zenés színdarabot néztük meg. Mindenkinek nagyon tetszett az előadás, különösen a Grundért folytatott harc, valamint a színpadon lévő medence, amiben igazából megfürdött a bátor Nemecsek, később büntetésből a vörösinges Pásztor testvérek is. A lányok az előadás végén sírdogáltak is a meghatódottságtól…Köszönjük Birta Nóra anyukájának, hogy sikerült jegyeket szereznie az állandó teltházas előadásra, valamint a szállításban közreműködő apukáknak és anyukáknak. Köszönet minden szülőnek, hogy finanszírozták gyermekük színházlátogatását, így biztosítva közös élményt az osztálynak, tovább erősítve az osztályközösségünket.

Kincsesné Kuthy Etelka osztályfőnök